Güvenli Alışveriş

Hizmetlerimiz

Toner dolumunun imkânsızlıklardan ortaya çıkmış bir olgu olmadığını, gerektiği gibi yapılan toner yenileme işleminin orijinal toner kartuşlarıyla rekabet edecek düzeyde kaliteli, güvenli, sorunsuz baskı yapabileceğini kanıtladık.


1999 yılından bu yana bizimle çalışan müşterilerimiz doğanın temiz kalmasına yardımcı oldukları gibi ülkedeki dövizin yurt dışına gitmesine engel oldular. Baskı kalitelerinden fedakârlık etmeden kopyalama maliyetlerine en ucuz fiyatı ödediler.


Ucuz toner fiyatı ile ekonomik toner fiyatı arasındaki ince çizgiyi müşteri lehine kullanmayı ilke edinmiş olan firmamız, üretimini yaptığı kartuşların tümüne yenileme sistemi dediğimiz, çalışan parçaların tamamını sıfır yedek parçalarla değiştirerek tam dolum yaptığından, orijinal kalitede yüksek kapasiteli yazıcı kartuşları imal etmekteyiz.


Ücretsiz ve hızlı servis araçlarımızla, aldığımız siparişleri stoktan teslim ettiğimizden zaman kaybı yaşanmadığı gibi, müşterilerimiz ürünü teslim almadan kendi yazıcılarında baskı kalitemizi test ederek, kalitemizi beğendikleri takdirde kartuşlarını teslim alırken, neye para verdiklerini de görebilirler.


Satışını yaptığımız yazıcı tonerlerine o kadar güveniyoruz ki, süre sınırı olmadan kartuşun içindeki toz yada çip bitene dek kullanıcı hataları dahil olmak üzere tam garanti veriyoruz.
Youtube üzerinden paylaştığımız toner dolumu nasıl yapılır konulu videoları izleyebilirsiniz.


Laser toner doldurma yanında 300 m2 mağazamızda yüksek stok seviyesiyle çalıştığımız orijinal, muadil (yan sanayi) yazıcı tonerleri, kaliteli A4 fotokopi kâğıtları, yazı tahtasından toplu iğneye kadar toptan kırtasiye malzemelerinizi tedarik edebilirsiniz.


Dünya standartlarında üretilmiş yan sanayi olarak da biline ithal muadil toner kartuşları konusunda da hizmet veren firmamız, orijinal kalitesinde garantili muadil toner kartuşlarının toptan satışını yapmaktadır.


Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız uzman teknik ekibimiz ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz, güler yüzlü servis ekibimizle, gerek doldurma toner kartuşları, gerekse ofisinizde toptan kırtasiye malzemeleri siparişlerinizde beklentilerinizi üst düzeyde karşılamaya hazırız.