Güvenli Alışveriş

Garantili toner dolumu ücretsiz teslimat

Orjinal kalitsinde garantili dolum ve muadil toner kartuşları

 

Garantili toner dolumu ve muadil toner kartuşları satıyoruz, kalitemize o kadar güveniyoruz ki vermiş olduğunuz siparişi ücretsiz servis aracımızla adresinize getiriyoruz, baskı kalitemizi yazıcınız da test ediyorsunuz kopya kalitesi orjinal kartuştan farklı ise teslim almadan iade ediyorsunuz.

Satışını yaptığımız yazıcı toner kartuşlarının tamamı yenileme, bütün parçaları sıfır kullanılmamış yedek parçalarla yenilenmiş, toner hazneleri ağzına kadar doldurulmuş, yeni çip takılmış, tek,tek kontrolden geçmiş ve hepsi mükemmel kalitede çıktı veriyor.

Tam dolum yapılan yazıcı toner kartuşlarımız, birim kopya maliyeti olarak en ucuz fiyatlara yaptıracağınız dolumdan çok daha ucuza geliyor.

Muadil toner kartuşlarımız (yan sanayi) dünya standartlarındaki üretilen en iyi malzeme ve toner tozu kullanılarak sıfırdan üretilmiş, tam dolu ve yüksek toner kapasitesine sahip ürünlerdir.

Yenileme kartuşlarda olduğu gibi, muadil kartuşlarımızı da yazıcınız da test edebilir, beğendiğiniz taktirde satın alırsınız. İstanbul anadolu yakasındaki maltepe, sultanbeyli, gebze, kartal, tuzla, pendik, çekmeköy, sancaktepe, beykoz, üsküdar, ümraniye, ataşehir ve kadıköy ilçelerine ücretsiz servisimiz olduğundan denemesi bedava kampanyamıza yalnızca bu ilçelerde bulunan müşterilerimiz dahil olabilmektedir.

Yukarıda belirtilen ilçelere sabah ve öğlen olmak üzere günde iki kez ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Garanti kapsamımız süre sınırı olmaksızın kartuş içindeki toz veya üzerindeki çip bitene kadardır.

Yüksek kalite standartlarımız yanında ekonomik baskı kabiliyetine sahip, uzun ömürlü, sorunsuz ve uygun fiyatlı yenileme ve muadil toner kartuşlarıyla yıllardır keyifle çalışan müşterilerimizin arasına sizleri de bekleriz.