Güvenli Alışveriş

Hp 85a toner dolumu nedir nasıl yapılır

hp 85a toner

Garantili hp 85a toner dolumu ile ucuz 85a toner dolumu farkı nedir


Hp 85a toner dolumu dendiğinde aklınıza, yazıcı kartuşunun içerisindeki eksilen toner tozunun yeniden doldurulması geliyor değil mi? Dolum firmaları da böyle anladığından boşalmış kartuşun içerisine toz doldurarak işlerini yaptıklarını iddia ediyorlar, sorarsanız dolumcuların hepsi garantili hp 85a toner dolumu yapıyorlar. Hp 85a yazıcı kartuşu hp firmasının ağır toplarından bu yazıcı kartuşunu HP P1102, HP P1102W, HP M1212NF, HP M1217NFW, HP M1132 yazıcılar kullanıyor bu yazıcılar dışında CANON LBP 6000 yazıcı bile bu toner kartuşunu kullanıyor. Yazıcı kartuşu içerisine sadece toz dolduran firmanın garanti anlayışı ne olabilir ki? Kartuş sizin, içindeki parçalar sizin. Sorunla karşılaştığınızda duyacağınız sözler; “drum bozulmuş, blade bozulmuş, manyetik merdane çalışmıyor, kartuşunuz eskimiş yenisini almanız gerekiyor” dışında olmayacaktadır. Sonuçta sorunun giderilmesi yeniden ödeme yapmanızı gerektirmektedir. Ucuz fiyata doldurttuğunuz hp 85a toner kartuşunuzun kullanımı bittiğinde ödediğiniz ücretin hiç de ucuz olmadığını göreceksiniz.

aslında yapılması gereken işlem yenileme olmalıdır, bilindiği gibi yazıcı tonerlerinin tamamı tek kullanımlık üretilmektedir, bunun doğal sonucu olarak hp 85a toner kartuşu üzerinde kullanılan parçaların tamamı ancak karuş içindeki toz bitene kadar sorun çıkarmayacak kalitede üretilmektedir. Bu parçaların değişimi yapılmadan sadece toz ilave ederek dolum yapmak ortaya çıkacak sorunları bile bile lades demekten öteye geçmiyor.

Bu nedenle sorunsuz garantili, ekonomik ve uzun ömürlü yazıcı toner kartuşu üretmenin tek yolu yenileme yapılmasından geçiyor.

Firmamızda yapılan garantili Hp 85a yazıcı toneri dolumu, dolumculardan tamamen farklıdır. İş yerimizde sadece yenileme kartuş üretildiğinden kartuşun içerisindeki toz bitimine dek garantimiz yazıcı tonerinin tamamını kapsar. Müşterilerimiz mağduriyetini gidermek amacıyla kullanıcı hatalarını dahi garanti kapsamı içinde tutarız.

Yenileme yaparken hp 85a kartuş içinde bulunan parçaların tamamını kullanılmamış sıfır parçalarla değiştirdiğimizden ve kartuş içine kullandığımız parçalarla mükemmel uyum içinde çalışacak kaliteli toner tozu kullanarak dolum yaptığımızdan neredeyse hiç sorunla karşılaşılmaz.

Baskı kalitesini orjinalinden ayırmak profesyoneller için bile neredeyse imkansızdır, tam dolu hazne sayesinde çok uzun ömürlü baskı alınır, kalite içindeki toz bitene dek düşmez.

Sonuç olarak yenileme hp 85a toner fiyatları açısından dolum maliyetlerine kalite açısından orjinal kartuş performansına sahiptir.

Garanti anlayışımız tamdır, kartuş haznesindeki toz bitene dek kullanıcı hataları dahil olmak üzere garantimiz altındadır, oluşacak herhangi bir sorunda ürün ücretsiz olarak onarılır, onarılamayacak durumda ise muadil ürün ile değişimi yapılır, bu işlemler için hiçbir ücret talep edilmez. 

Hp 85a toner fiyatları açısından en ucuz yazıcı kartuşları arasında yer aldığından ve ülkemizde yoğun miktarda satıldığından hemen hemen tüm dolumcuların dolum yapmayı ilk öğrendikleri yazıcı kartuşları arasında başı çekmektedir.
Ancak yalnızca dolum yapıldığında orjinal kalitesinde baskı yapılamadığından firmamızda yalnızca yenileme işlemi uygulanmaktadır, aşağıda yer alan video atölyemizde sadece bilgi vermek amacıyla amatör kamera tarafından çekilmiştir.

 

Hp laser yazıcı tonerleri dışında dolumcuların zorlandıkları xerox phaser 3122, 3124, 3125, 3117, 3100, 3210, 3220, 3140, 3155, 3160, 3010, 3040 ve 3045 benzeri xerox yazıcı tonerlerinin de orjinal kalitesinde yenilemesi yapılmaktadır. Çip dahil olmak üzere bütün parçaları sıfır yedek parçalarla değiştirilmiş kaset kartuşlarımız, orijinal üründen farksız olarak yüksek kaliteli baskı yapmaktadır. Toner dolum fiyat listesi içinde yer alan tüm fiyatlar yenileme işlemi uygulanmış ürünler ait fiyatlardır. Özellikleri açısından yüksek fiyatlar içeren samsung 2165 ve samsung 3405 modellerinde dahi her dolum yapıldığında hiç kullanılmamış sıfır chip takılmaktadır.