Güvenli Alışveriş

Orjinal kalitesinde garantili muadil toner kartuşlarımızla tanışın

 Muadil toner kartuşu siparişi verirken en ucuz fiyatları değil ekonomik olanı seçin

 
 
 
        Muadil toner kartuşundan ne bekliyorsunuz bilemeyiz, zaten gayemiz de muadil toner kartuşları ile değil, Kalite ve uzun ömürde orijinal kartuşlarla rekabet halindeyiz.
 
Yazıcınızdan beklentiniz nedir ?
 
        - kaliteli kopya
        - ucuz fiyatlı maliyet
        - sorunsuz çalışması
 
        Ucuz fiyatları hesaba katmazsak orjinal toner kullanarak, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz, ancak para kazanan bir işiniz olsa dahi o kadar çok harcama kalemi var ki, bunlar ödendiğinde geriye pek bir şey kalmıyor. Sonuç olarak sizde herkes gibi işlerinizi en ekonomik yollardan çözmeye çalışıyorsunuz.
 
        Çoğu zaman ekonomik ile en ucuz birbirine karışıyor, malum ekonomik ile ucuz birbirinden ayrı kavramlar, burada karıştırdığımız ürünü satın alırken ödediğimiz ücretten kaynaklanıyor. Satın alırken kaç para ödemiş olursanız olun önemli olan kullandığınızda aldığınız verim olacaktır.
 
        Kullandığınız yazıcı tonerinin fiyatı çok ucuz olabilir, ancak baskı adedi ve kopya kalitesi orijinal ürünle kıyaslandığında aradaki fark uçurum ise hiçte ekonomik değildir.
 
        Satışını yaptığımız ithal muadil yazıcı tonerleri kelimenin tam anlamıyla ekonomik ürünler, kopya kaliteleri orijinalden farksız, siyah ve keskin hatlar ile baskı yapıyorlar, en ince detay çizgileri dahi net, yani çıktı kalitesi mükemmel.
 
        Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı yüksek kapasiteli toner haznesine sahip ve hazneler tam dolu, bunun anlamı yüksek adetlerde baskı alabileceksiniz. İçlerinde kullanılan parçaların tamamı dünyada üretilen orijinaline en yakın aksamlar, bunun anlamı kartuş içindeki toz bitene kadar sizi üzmeden çalışacak.
 
        En önemli konu ise fiyatları, bütün özellikleri üst seviyede seyrederken fiyatları sıradan ürünlerle aynı, hatta daha ucuz. Abarttığımızı düşünüyor olabilirsiniz, ancak abartı yok, 1999 yılından bu yana kesintisiz olarak toner dolumu ve yenileme yapıyor olmamıza rağmen 2014 yılı başına kadar hiç yan sanayi ürün satmadık, bunun nedeni ise gelen numunelerin bizi tatmin etmiyor olmasıydı.
 
        Dolum ve yenileme sistemlerinin mucidi olan firmamızda yüksek kalite standartlarıyla ürettiğimiz yenileme kartuşları aratmayacak nitelikteki bu ürünleri alarak güvenle kullanabilirsiniz. Tamamı kaliteli, tamamı güvenli, sorunsuz, hesaplı ve garantili.
 
        Satışını yaptığımız dolum ve muadil kartuşların tamamı içlerindeki toz bitene dek firmamız garantisindedir.