Güvenli Alışveriş

Hp Toner Dolumu


Garantili Hp Toner Dolumu Nasıl Yapılır ?


Hp Toner dolumu lazer kartuşlar arasında en kolay ve ucuz fiyatlara yapılanlar arasında gelmektedir. Bu kartuşların ucuz fiyatlara doldurulmasının ana sebebi kartuş üzerinde bulunan çiplerin fiyatlarının en ucuz fiyatlı çipler arasında bulunmasından kaynaklıdır.

Bu ürünlerin dolumunu yapan toner dolum merkezi adı altında kurulan firmaların tamamı garantili hp toner dolumu yaptıklarını iddia etmektedirler. Genel olarak kaset içine yalnızca toz ilavesi yaparak doldurma eylemini gerçekleştiren dolumcular, sadece toz koydukları kartuşun tamamına garanti vermesi pek mantıklı değildir.

Kaset içinde bulunan toz kağıt üzerindeki görüntüyü görmemizi sağlıyor olsa bile, tozun fotokopi kağıdı üzerine yansımasını sağlayan kaset içinde birçok parça bulunmaktadır ve bu parçalar sürekli hareket halinde olduklarından sürekli olarak aşınarak yıpranmaktadır.

Oluşan bu aşınma ve yıpranma sonucu kopyada siliklik oluşurken, boşluklardan dökülen tozlar fotokopi kağıdı üzerinde gereksiz lekeler, çizgiler ve gölgeler oluşturur. Baskı kalitesinin bozulması kalitesiz çıktı alınmasının yanında yazıcı kartuşunun çabuk boşalmasına neden olmaktadır.

Bu sorunların giderilmesi için sorun çıkaran parçaların değişimi gerekmektedir, değişim gerektiren bu parçalar garanti kapsamında olmadığı için kullanıcılar ek ücret ödemek zorunda kalmaktadır. Sonuç olarak garantili toner dolumu denilen işlem aldatmacadan ileri gitmemektedir.

Bu nedenle kaliteli hp toner dolumu yapan firmalar, dolum yerine yenileme olarak adlandırılan işlemi yaparak dolum yapmadan önce kartuş içinde çalışan ve kopya kalitesini belirleyen parçaların tamamını değiştirirler. Yenileme yapılan kartuşlarda orjinal kalitede çıktı alınacağı gibi arıza çıkarma oranı neredeyse sıfıra ineceğinden, istisnai durumlarda oluşacak sorunlarda garanti mekanizması devreye girerek kullanıcının ek ücret ödemeden sorunun giderilmesi sağlanacaktır.

En ucuz hp toner dolumu fiyatları ile fiyat listesi hazırlayan firmaların ucuz fiyatlarının nedeni sadece toz doldurmak olması ve dolumun ardından çıkan her sorunda ek ödeme yapılacağından en ucuz fiyat ödenerek satın alınan tonerin en pahalı hale gelmesine neden olacaktır.

Sonuç olarak en ucuz, en kaliteli, en ekonomik, en güvenli, en sorunsuz, en hesaplı ve garantili Hp kartuş dolumu yenileme yapılarak kullanılan ürünlerdir.

Firmamızda sadece yenileme hp toner dolumu yapıldığından müşterilerimiz daima orjinal kalitede çıktı almaları yanında yenileme esnasında mutlaka chip değişimi yapıldığından ve kartuş tankı tam olarak doldurulduğundan yenilediğimiz ürünler orijinal ürünlerden çok daha fazla baskı yapabilmektedir. Özellikleri açısından çok fonksiyonlu yazıcılarda kullanılan tonerlerin mutlaka üzerindeki çip değişmesi gerekmektedir, çip değişmediği taktirde yazıcı tonerin boş olduğunu düşünerek baskı alınmasını engellediği gibi, özellikle gelen faks mesajlarını kağıda döktürmeyerek hafızaya almasına neden olmaktadır. Bunu engellemenin tek yolu yenilenen her kartuş üzerine mutlaka çip takılması gereklidir.

Ayrıca yenileme sistemiyle ürettiğimiz tazıcı toner kartuşlarının tamamı test edilmiş ve yalnızca orijinalden farksız çıktı veren ürünler ambalajlanarak stoklandığından, müşterimiz sipariş verdiğinde hazır yenilenmiş yazıcı kartuşunu müşteriye götürerek boş kartuşu geri aldığımızdan, müşterilerimiz satın almadan önce kopya kalitesini test ederek kalitemizi beğendikleri taktirde ürünü teslim alma avantajına sahiptir.

Hp renkli toner dolumu hizmeti de veren firmamız orjinal kalitede renkli yazıcı kartuş dolumlarının da tamamını siyah beyaz ürünlerde olduğu gibi yenileme esasına göre doldurduğundan ilgili renkli yazıcı kartuşlarını da en iyi fiyat avantajı ile firmamızdan temin edebilirsiniz.