Güvenli Alışveriş

Toner Dolumu Aramalarında Alomarmara Farkı

Toner Dolumu nedir Google Amcaya Soralım...

Bildiğiniz gibi günümüzün en bilgili, en akıllı, en hızlı " Bilirkişisi " tabii ki Google Arama Motoru..

Bundan yıllar yıllar önce, daha ınternet sadece beyinlerimizde soru işareti kıvamında iken, evlerimize değil hayal dünyamızın gizli kıvrımlarında dolaşırken. Daha " Google Amca " doğmamıştı bile.. Koca koca video kasetleri evimizin en nadide hazineleri iken. Hatta sokaktan geçen seyyar şipşak fotoğraf çeken kravatlı amcaların yolunu gözlerken, zorluklarla edindiğimiz uyduruk forograf makinalarının inşallah yanmaz diye itinayla Foto dükkanlarına emanet ettiğimiz 36lik flimlerden elemeye başladığımızda ise yarar 3-5 fotoğrafa sevindiğimiz günler.. Evlerimizde vitrinlerin en nadide ve kıymetli şeyleriydi Ansiklopedilerimiz. Bir işe yaramasalarda kafamıza takılan soruları o koca lügatların içlerinde sayfa sayfa aramak ne zordu değil mi ? Kapsamlı bir araştırmak için tüm öğrenciler zehir Kütüphanelerine gidip, saatlerini ve hatta günlerini harcayıp bilgi toplayıp eğer izin verilirse kitapların sayfalarını bin bir zorluk çekerek Fotokopi yaptırıp birde hocanın insiyatifine kalmış olan o muhtaç oldukları notları beklemek.. Zor günlerdi çok zor..

Artık herşey değişti; Günümüz gençliği çok şanslı. 40 yaş üstü insanların hatıralarında kalan günler şimdi ki gençliğin alay konusu halini almış. Haksız da sayılmazlar aslında düşündükçe ve hatırladıkça sizler de gülmüyormusunuz ?

Günümüzde her evde, her ortamda hatta her cepte ınternet var artık. Dağda, kırda, bayırda hatta kıyıya yakın denizlerde, Uçakta bile internetin tüm nimetlerinden yararlanmak sadece internet paketinizin gücüne kalmış durumda. Kafanıza bir sorumu takıldı ? Bir kelimenin anlamını mı bilmiyorsunuz ? Bir kişi hakkında bilgi mi gerekiyor ? Bir kitap, flim, şarkı yada şiir mi arıyorsunuz ? Hayal gücünüz artık parmak uçlarınızda işte.. Açın " Google Amcayı " sorun.. Çekinmeyin sakin ne çok soru soruyorsun demez ! Sanane kardeşim, bu gün git yarın gel, başım ağrıyor git başımdan, seninle muhatap olmuyorum, dizi izliyorum uğraşamam falan da demez ! Tek kaynakla sınırlı da kalmaz verdiği cevaplarda, çeşit çeşit sitelerden, bin bir yorumdan size örnekler sunar yorulmadan usanmadan. Hemde sudan ucuz, hatta bedava !

Yaptığınız araştırmaları bir iki maus hareketiyle Yazıcınıza yollayıp ondan alacağınız çıktılarla dosya haline getirbilirsiniz hemde sıcacık ev yada büro ortamınızda.. Yazıcınızın mürekkebi mi bitti ? Hiç sorun değil hemen " Google Amcada " arama motoruna " Ucuz ve Kaliteli Toner Dolumu " yazın, tabii ki karşınıza " ALO MARMARA " ve telefon numaraları çıkacaktır.. Bir telefonla, tüm siparişleriniz tam da zamanında güler yüzlü elemanların kapınızda belireceğine emin olun..