Güvenli Alışveriş

TONER DOLUMU AVANTAJLARI

 Belge trafiğinde işlerimizi kolaylaştıran yazıcılar, markalarına göre farklı özellikler içerir. Üretici firmanın bir yazıcıyı üretirken öncelikleri bulunur. Çok ucuz yazıcı aldığınızda avantajlı olduğunuzu düşünürken kartuş değişimine verdiğiniz maliyet sizi şaşırtabilir. Bazı yazıcıların kartuşu, yazıcının fiyatı kadar olabilir. Ayrıca yazıcının teknik özelliklerini iyi incelemek gerek.

 

 

Bazı yazıcılarda kartuşlar özel kodla üretilir. Bunun sebebi toner dolumu işlemini engellemek ve üretici firmanın orijinal ürünün kullanılmasını mecburi kılmaktır. Çip adı verilen kodların sıfırlanması için uygulanan resetleme işlemi toner dolumu yapılmasına izin veriyor ancak cihazın garantisini ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Bu riski alıp almamak kullanıcıya kalmış.
 
Kartuşun ve drum kısmının ayrı olduğu yazıcılarda toner dolumu yapılırken diğer parçalara toz bulaştırılması drumun çalışmasını olumsuz etkiler ve baskıda sorunların oluşmasına neden olur. Sayfada lekelenmeler, çizgiler renk değişikliği olabilir. Dolum işleminin işini doğru yapan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir. Yazıcınızın baskı kalitesini korumak için toner dolumu yapılırken diğer parçalara bulaştırılmaması önemlidir.
1999 yılında hizmete başlayan marmarabüro toner dolumu yanında ofis araç gereçleri satışı da gerçekleştirir.  Kağıtlar, kalemler, dosyalama gereçleri, toner parçaları ve birçok kırtasiye malzemesini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ürünler kategorilere ayrılarak size kolaylık sağlandı. Kolayca bulacağınız ürünlerin üzerine tıkladığınızda ürün özelliklerinden tutunda, fiyatına kadar her bilgiyi öğreneceksiniz.  Ürün yelpazesinin geniş olması birçok kişiye seçme hakkı tanır.
Orijinal ürün kalitesi ve baskısını almak isteyenler uygun fiyata muadil toner temin edebilir. Firmamızda bulunan ürünlerin daha uygun fiyatlı olmasının sebebi, sitemizin fabrika satış fiyatı uygulaması yapmasıdır. Aracıların aldığı kârları ortadan kaldırır ve müşteriye uygun fiyatlarla ürün sunar.  Toplu ürün alışında büyük indirimler yapılarak müşterilerimizin bütçesini düşünürüz.
 
İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, şehir içinden gelen siparişleri bizzat kendisi teslim etmektedir. Muadil toner ihtiyacınızı bildirdiğinizde teknik servis aracımız ek ücret talep etmeden ürün teslimi yapacaktır. Sipariş sıklığına göre ulaştırma süresi değişse de öğleden önce yapılan siparişler aynı gün teslim edilmeye çalışılır. Ülkenin her yerine ürün gönderimi yapılır ve kısa sürede ücretsiz kargo hizmetimizle müşterilerimizin işlerin aksamaması amaçlanır. Sitemizi takip ederseniz kampanya ve indirimlerden yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.