Güvenli Alışveriş

HP YAZICILAR

 HP YAZICI FİYATLARI VE KULLANIM  MALİYETLERİ

Türkiye’de en çok satılan yazıcı markasıdır. Doksanlı yıllardan bu yana ürettiği kaliteli yazıcılarla kullanıcıların beğenisi kazanmıştır. Kullanıcı dostu sisteme sahip olan bu ürünlerin TONER DOLUMU ve MUADİL TONER kartuşları da  oldukça ucuz olduğundan baskı maliyeti en hesaplı olan ürünlerdir. Hp Yazıcı fiyatları emsallerine göre biraz yüksek olsa da kullanım maliyetinin düşük olması nedeniyle aradaki farkı kısa sürede kapatabilmektedir. Hp yazıcı tonerleri üzerinde çip olmasına rağmen.kullanılan çipler yanlızca sahte toner satışını engellemek ve kullanıcıyı bilgilendirmek amaçlı basit parçalardır. Toner dolumu fiyatları ve muadil toner fiyatlarını yükseltmezler.

Canon Lazer yazıcılarla aynı fabrikalarda üretilen Hp yazıcılar genel olarak aynı toner kartuşları ile çalışabilmektedir.Sitemizdeki EKONOMİK YAZICILAR  bölümüne bakarak toner dolumu ve muadil toner fiyatlarını öğrenebilir,%5 doluluk oranı ile kaç sayfa baskı alabileceğinizi görebilirsiniz.

%5 doluluk oranı kullanılarak baskı yapılma ihtimali çok düşük olduğundan ortalama kullandığımız doluluk oranını göz önüne alarak yaklaşık kaç baskı yapabileceğimizi hesaplabilirsiniz.